Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.

Na turné

Naše oblečení je určené pro každého! Proto chceme ukázat, jak vypadá na obyčejných fantastických ženách různého věku a křivek. Během našeho turné po švédských městečkách je navštěvujeme v místech, kde žijí, při jejich každodenním životě. Setkali jsme se se spoustou báječných žen, se spoustou úžasných osobností, které nás inspirovaly!

Seznamte se s našimi ambasadorkami

Existuje něco hezčího než krásná ženská těla vyzařující sebevědomí a sílu? Zbožňujeme všechny křivky a chceme ukázat, že naše oblečení je tu proto, aby padlo každé ženě. Proto jako modelky pro naše kolekce oslovujeme obyčejné báječné ženy – seznamte se s naší nejnovější čtveřicí ambasadorek, které předvádějí jarní módu!

Před fotografováním

Je sotva sedm hodin ráno a na stockholmském Liljeholmenu skučí studený vítr. Pod Liljeholmským mostem ale probíhá horečná aktivita. V castingu byly vybrány čtyři úžasné ženy z různých koutů Stockholmu, aby se staly tváří jarní kolekce Cellbes: učitelka Anna L. (46), pečovatelka a vychovatelka Izabelle (28), podnikatelka Anna Z. (60) a letuška Elisabeth (54).

Číst dál

Ze zákulisí

Byl to skvělý pocit mít po digitálním castingu možnost setkat se na Liljeholmenu s vybranými kráskami osobně. Zařídili jsme pestrobarevné venkovní prostředí s pojízdnými kiosky, kde se podávaly vynikající hamburgery. Na stůl putovaly příhodné rekvizity v podobě kávy a sladkého pečiva, abychom přivolaly teplou jarní atmosféru.

Číst dál

Liljeholmen

Koupit produkty níže

Liljeholmen