• Dámské velikosti 34–64, Pánské velikosti S–8XL
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

Uložené položky

Načítají se vaše uložené položky...

Historie

Historie

63 let na trhu

Historie společnosti Cellbes je příběhem práce, práce a opět práce. Bengt Hultgren se narodil na začátku třicátých let a absolvoval sedmiletou základní školu. V roce 1954 byly zrušeny zákony stanovující v době války standardní cenu produktů a mnoho hledačů štěstí si založilo zásilkovou společnost, zejména ve městě Borås a okolí. Dnešního dne se mnoho z nich nedožilo, ale mezi těmi, které na trhu působí dodnes, je i společností, jejíž současný název zní Cellbes AB. Když si Bengt bral svou Gunvor, dostali novomanželé jako svatební dar tisíc korun. Chtěli vytvořit něco trvalého a rozhodli se, že ve volném čase budou provozovat zásilkový obchod. Nabízeli pouze jeden produkt – japonské plátno. Bylo tenké, při praní se sráželo, ale vydrželo vše. Plátno šlo úspěšně na odbyt a základy přední švédské zásilkové společnosti tak byly položeny. Zákazníci mohli nalézt inzeráty v novinách i časopisech, ale teprve v roce 1964 se firma odvážila publikovat vlastní katalog. Tento katalog je dodnes významnou součástí tržní strategie společnosti Cellbes.


Rozkvět

Manželé Hultgrenovi se mohli těšit z dalšího růstu své firmy. Na začátku tisíciletí společnost nabízela 15 000 produktů a vyřizovala 5 000 objednávek denně. Zásilky putovaly k zákazníkům ve Švédsku i ostatních zemích Severu, včetně Faerských ostrovů a Grónska. Expanze dále pokračovala východním směrem a Cellbes založil svou pobočku v Estonsku.


Nový vlastník

Po půl století se rodina Hultgrenových rozhodla své životní dílo prodat. Bengt i Gunvor dosáhli důchodového věku a v posledních letech snižovali svůj pracovní úvazek až na normálních čtyřicet pracovních hodin týdně. Na jaře 2004 Cellbes zakoupila společnost Postorder AB. V roce 2007 získala Cellbes a Halens společnost Consortio Invest AB, čímž se obě staly součástí Consortio Fashion Group. Cellbes v současné době působí na devíti evropských trzích. Sílou společnosti Cellbes je dnes vlastní sortiment pestrých barev a vzorů v jedinečné nabídce velikostí od 34 do 64. Roku 2012 byla společnost Cellbes zvolena jednou ze Superfirem roku – ocenění v soutěži organizované společností PAR a ekonomickým týdeníkem Veckans Affärer. Zásilkovou společnost doplnil silný internetový prodej, který se propracoval do horních 10 v žebříčku švédského časopisu Internetworld. Cellbes se tak vždy dokázal dostat ke svému zákazníkovi a dodat mu produkty právě tam, kde se rozhodl žít. Když nová marketingová kampaň nyní cestuje Švédskem, setkává se se zákazníky a následně inzeruje v časopisech, je obchodní strategie kompletní a historie a budoucnost se setkávají.

1964

1964

1975

1975

1981

1981

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Internet worldApekSwedish Fasion

Provozováno na serveru Jetshop

O Cellbes

Zákaznický servis

  • 498 508 666

  • Zákaznický servis Cellbes,
    Na Brně 2065
    502 99 Hradec Králové

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách Cellbes cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies na stránkách Cellbes.Více informací