• Při nákupu nad 2500 Kč doprava zdarma.
  • Dámské velikosti 34–64, Pánské velikosti S–8XL

PRODLOUŽENÁ MOŽNOST VRÁCENÍ ZBOŽÍ AŽ DO 31. LEDNA

Uložené položky

Načítají se vaše uložené položky...

Historie

Historie

68 let na trhu

Historie společnosti Cellbes je příběhem práce, práce a opět práce. Bengt Hultgren se narodil na začátku třicátých let a absolvoval sedmiletou základní školu. V roce 1954 byly zrušeny zákony stanovující v době války standardní cenu produktů a mnoho hledačů štěstí si založilo zásilkovou společnost, zejména ve městě Borås a okolí. Dnešního dne se mnoho z nich nedožilo, ale mezi těmi, které na trhu působí dodnes, je i společností, jejíž současný název zní Cellbes AB. Když si Bengt bral svou Gunvor, dostali novomanželé jako svatební dar tisíc korun. Chtěli vytvořit něco trvalého a rozhodli se, že ve volném čase budou provozovat zásilkový obchod. Nabízeli pouze jeden produkt – japonské plátno. Bylo tenké, při praní se sráželo, ale vydrželo vše. Plátno šlo úspěšně na odbyt a základy přední švédské zásilkové společnosti tak byly položeny. Zákazníci mohli nalézt inzeráty v novinách i časopisech, ale teprve v roce 1964 se firma odvážila publikovat vlastní katalog. Tento katalog je dodnes významnou součástí tržní strategie společnosti Cellbes.


Rozkvět

Manželé Hultgrenovi se mohli těšit z dalšího růstu své firmy. Na začátku tisíciletí společnost nabízela 15 000 produktů a vyřizovala 5 000 objednávek denně. Zásilky putovaly k zákazníkům ve Švédsku i ostatních zemích Severu, včetně Faerských ostrovů a Grónska. Expanze dále pokračovala východním směrem a Cellbes založil svou pobočku v Estonsku.


Nový vlastník

Po půl století se rodina Hultgrenových rozhodla své životní dílo prodat. Bengt i Gunvor dosáhli důchodového věku a v posledních letech snižovali svůj pracovní úvazek až na normálních čtyřicet pracovních hodin týdně. Na jaře 2004 Cellbes zakoupila společnost Postorder AB. V roce 2007 získala Cellbes a Halens společnost Consortio Invest AB, čímž se obě staly součástí Consortio Fashion Group. Cellbes v současné době působí na devíti evropských trzích. Sílou společnosti Cellbes je dnes vlastní sortiment pestrých barev a vzorů v jedinečné nabídce velikostí od 34 do 64. Roku 2012 byla společnost Cellbes zvolena jednou ze Superfirem roku – ocenění v soutěži organizované společností PAR a ekonomickým týdeníkem Veckans Affärer. Zásilkovou společnost doplnil silný internetový prodej, který se propracoval do horních 10 v žebříčku švédského časopisu Internetworld. Cellbes se tak vždy dokázal dostat ke svému zákazníkovi a dodat mu produkty právě tam, kde se rozhodl žít. Když nová marketingová kampaň nyní cestuje Švédskem, setkává se se zákazníky a následně inzeruje v časopisech, je obchodní strategie kompletní a historie a budoucnost se setkávají.

1964

1964

1975

1975

1981

1981

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Internet worldSwedish Fasion

O Cellbes

Zákaznický servis

  • 498 508 666

  • Zákaznický servis Cellbes,
    Na Brně 2065
    502 99 Hradec Králové

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.