Tvarující prádlo

Tvarující prádlo
Spodní prádlo je zdánlivě bezvýznamné, protože je denně dobře schované, pouhý kousek oblečení, ale velmi důležitý! Právě spodní prádlo má přímý vliv na pohodlí, sebevědomí a na to, jak kdo v daném outfitu vypadá. Důležitý je také materiál, ze kterého je prádlo vyrobeno, jeho střih, model a velikost.

Spodní prádlo tvarující bříško a hýždě – vyplatí se do něj investovat?

Estetické a stylové spodní prádlo je velmi dobré pro vaši pohodu a sebevědomí. Velmi důležitá je také otázka výběru správné velikosti. Příliš malá velikost způsobuje, že se cítíme nepohodlně, a také nevypadá dobře, pokud je vidět pod oblečením a vytváří záhyby tam, kde by se neměly objevovat. Na druhou stranu příliš velké spodní prádlo může při nošení a převlékání sklouznout dolů a tím - způsobit nepříjemný pocit. Místo toho, abyste se během dne cítili nepříjemně, stojí za to najít si tu správnou velikost a zaměřit se na pohodlí. Bohužel i při dokonalém výběru velikosti někdy gumičky spodního prádla na těle odstávají a na sukni či šatech se zařezávají. Pro každého, kdo by se tomu rád vyhnul a zajistil si dokonalý tvar, nerušený výrazným spodním prádlem, byly vytvořeny speciální modely - spodní prádlo tvarující boky, bříško a hýždě.

Spodní prádlo tvarující postavu - kombinace pohodlí a skvělého vzhledu

Tvarující prádlo je často nazýváno zeštíhlujícím prádlem, i když k tomuto účelu nebylo stvořeno. Žádné spodní prádlo samo o sobě nezmenší přebytečná kila, ale pouze usnadní vizuální zeštíhlení postavy. To zase jistě dodá svému nositeli trochu sebevědomí a oblečení co nejlépe padne. Spodní prádlo tvarující bříško a hýždě zakrývá boky, vylepšuje proporce postavy a vyhlazuje její kontury. Tvarující spodní prádlo se hodí skvěle pod šaty a sukně a umožňuje zachovat tento efekt po celý den. Naše bříško často nevypadá tak, jak bychom si přáli. Navíc tato část těla mění svůj tvar v závislosti na poloze, ve které se nacházíme – jinak vypadá ve stoje a v sedě. Místo starostí s nedokonalým tvarem bříška se stačí rozhodnout pro správné řešení. Tvarující spodní prádlo pomáhá získat dokonalý tvar těla pod šaty a přiléhavé halenky. Při nošení se nemusíte bát, že by bříško mohlo mít po dlouhém dni mírně větší objem. Místo toho, abyste si odpírali večeři pro udržení dokonalé postavy, je lepší vzít si nějaké tvarující oblečení a užívat si života.

Co je lepší nosit - korzet nebo spodní prádlo tvarující bříško?

Spodní prádlo pro tvarování postavy na rozdíl od korzetů by při nošení nemělo působit tísnivě. Dobře zvolené tvarující prádlo jemně zakrývá postavu, aniž by bylo nutné ho silou natahovat nebo nasazovat při zataženém bříšku. Korzet může deformovat postavu, ale tvarující prádlo vám umožní dát jí hezký tvar s malým úsilím. Spodní prádlo tvarující bříško a hýždě je zdravější a mnohem pohodlnější alternativa pro každého, kdo sní o zvýšeném sebevědomí. Spodní prádlo tvarující boky nabízíme v různých barvách, takže ho můžete kombinovat se světlejším i tmavším oblečením, aniž byste se museli obávat, že jeho barva bude nápadná. Různé barvy vám také umožňují kombinovat je s atraktivními podprsenkami. Spodní prádlo pro tvarování postavy by mělo být dobře vybráno. Příliš malá velikost se zařízne ve výšce stehen, což může vypadat nevzhledně a způsobit nepohodlí.

V našem sortimentu nabízíme jak klasické střihy, tak krajkové, které mohou koketně vyčnívat zpod oblečení. Spodní prádlo tvarující boky zakončené krajkovou stuhou se nejlépe hodí ke krajkovému prádlu. Doporučujeme vám seznámit se s celou řadou spodního prádla v Cellbes.Spodní prádlo   Tvarující prádlo   Topy a kombiné   Kalhotky   Boxerky   Klasické   Neviditelné a bezešvé   Krajkové kalhotky   Kalhotky maxi   Tvarující kalhotky   Výhodná balení   Basic móda   Ponožky a punčochové    kalhoty   Ponožky   Punčochové kalhoty   Spánek a volný čas   Podprsenky   Podprsenky Push Up   Podprsenky s  kosticemi   Podprsenky bez kostic   Podprsenky pro tričko   Tvarující podprsenky   Sportovní podprsenky  Výhodná balení

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.