• Při nákupu nad 2500 Kč doprava zdarma.
  • Dámské velikosti 34–64, Pánské velikosti S–8XL

Uložené položky

Načítají se vaše uložené položky...

Podprsenky bez kostic

Podprsenky bez kostic

Podprsenka bez kosticnebo s kosticemi? Tato otázka trápí mnoho žen. První možnost vyvolává určité obavy u dam, které nosí o něco větší košíček. Podprsenku bez kostic přitom může nosit každá žena. Na velikosti prsou nezáleží! Důležité je skvělé zpracování, promyšlený design a materiály šetrné k pokožce.

Podprsenka bez kostic- co to je?

Podprsenka bez kostic je model bez drátků, které podpírají a zvedají ňadra. Podprsenky jsou primárně vybaveny kosticemi, které má za úkol zvednout a zvýraznit poprsí. Mezi ně patří především push-up podprsenky. Znamená nepřítomnost kostic, že ňadra vypadají méně atraktivně a že oblečení přes takové spodní prádlo nesedí dobře? Samozřejmě že ne. V současné době se mnoho známých výrobců zaměřuje na promyšlené designy, díky nimž podprsenka bez kostic dokonale zvýrazní dekolt, pěkně podepře poprsí a žena se v ní cítí velmi pohodlně.

Podprsenka bez kostic - krajková nebo hladká?

Obyčejná podprsenka bez kostic je ideální pro sladěné, jednobarevné oblečení, elegantní halenky a všude tam, kde je obzvláště důležité, abyste pod oblečením neviděli žádné spodní prádlo. Ve své sportovnější verzi, připomínající krátký top, bude perfektní pro ženy, které ocení jednoduchost a pohodlí a zvolí méně formální styl, který umožňuje volný pohyb. Smyslná podprsenka bez kostic? Krajková podprsenka tohoto typu je stylovým prvkem, díky kterému se bude každá žena cítit výjimečně. Podprsenky dostupné v našem obchodě jsou určeny pro ženy s různou velikostí prsou. Krajkové podprsenky bez kostic mají řadu funkcí, díky kterým je jejich nošení potěšením. Patří mezi ně: široká ramínka, pásek pod poprsím a zapínání na háčky a očka.

Měkká podprsenka bez kostic pro každou ženu

Panuje mylná představa, že měkkou podprsenku bez kostic mohou nosit jen dámy s malými košíčky, přičemž pravda je úplně jiná. V našem katalogu najdete různé modely takových podprsenek, včetně těch, které jsou ideální pro dámy s větším poprsím. Proč? Vybrané návrhy dokonale stabilizují ňadra díky použití širokých nastavitelných ramínek, širokého zapínání na háčky a pásku pod poprsím. Navzdory chybějícímu drátu, který celek zpevňuje, je konstrukce tak pevná, že znehybní poprsí a nevystavuje ho deformaci. Podprsenky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou příjemné k pokožce, která je na tomto místě těla obzvlášť citlivá. Zaměřujeme se na rozmanitost velikostí a také širokou škálu barev a vzorů, aby si každý náš klient našel to své. To platí i pro podprsenky bez tradičních kostic, které jsou výbornou alternativou k jiným modelům.

Doporučujeme vám seznámit se s nabídkou, mimo jiné s měkkou podprsenkou bez kostic a krajkovou podprsenkou bez kostic!


Podrsenka push up Podprsenky pod tričko Tvarující podprsenky Podprsenky se zmenšujícím efektem Sportovní podprsenka Podprsenky s kosticemi Neviditelné & bezešvé Výhodná balení

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Internet worldSwedish Fasion

O Cellbes

Zákaznický servis

  • 498 508 666

  • Zákaznický servis Cellbes,
    Na Brně 2065
    502 99 Hradec Králové

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.