• Při nákupu nad 2500 Kč doprava zdarma.
  • Dámské velikosti 34–64, Pánské velikosti S–8XL

Uložené položky

Načítají se vaše uložené položky...

Sportovní podprsenka

Sportovní podprsenka

Náš internetový obchod nabízí různé druhy podprsenek – včetně tréninkových. Sportovní podprsenkyjsou ty prvky oblečení, na které nelze zapomenout při kompletaci outfitu určeného pro fyzickou aktivitu.

Sportovní podprsenky – proč jsou důležité?

Tento typ podprsenky ovlivňuje nejen pocit pohodlí při cvičení, ale také zdraví a vzhled prsou. Denně nošené podprsenky mají samozřejmě také velký význam pro pohodlí a lepší pohodu, ale při dynamických pohybech, kterými se některé cviky vyznačují, nemusí ke správné podpoře prsou stačit. Zatížení vazů, které prsa obklopují, má nepříjemné následky – zdravotní i estetické. Nedostatečně zajištěný prs se deformuje, což je nevratný proces. Tréninkové podprsenky jsou navrženy tak, aby působily proti náhlým pohybům prsou, a to i při tak dynamických aktivitách, jako je běh, kardio trénink nebo fitness.

Sportovní podprsenky – jak vybrat správnou podprsenku?

Při výběru podprsenky na cvičení se řiďte stejnými zásadami jako u běžné podprsenky. To znamená, že jedním z klíčových kritérií je velikost prsou. Měření by se mělo provádět bez podprsenky, při výdechu a v jejím nejširším místě. Dámy s košíčky A nebo B si mohou vybrat kompresní podprsenku, která připomíná krátký top. Přitiskne poprsí k tělu a je opatřena měkkými polštářky pro ochranu prsou. Sportovní podprsenka s košíčkyje variantou pro ženy s prsy od velikosti B výše. Poskytuje ještě lepší stabilizaci poprsí a znehybnění každého prsu. V případě košíčků D a větších se vyplatí vybírat modely, které mají navíc široká ramínka s nastavitelností, pásku pod poprsí a silnou sponu. Takové tréninkové podprsenky zvyšují pohodlí a bezpečnost poprsí při dynamických aktivitách.

Dámské sportovní podprsenky - naše nabídka

V našem obchodě naleznete různé druhy podprsenek od předních a zákazníky ceněných výrobců. Všechny sportovní podprsenky dostupné v naší nabídce jsou pečlivě vyrobeny z kvalitních materiálů, většinou z látek, které snadno odvádějí vlhkost. Není nouze o modely, které kromě toho, že perfektně plní svůj základní úkol, tedy stabilizovat poprsí, jsou chytře navrženy a obohaceny o zajímavé detaily, jako je například ažurový výstřih. Zde jsou některé modely z našeho katalogu.

• Kompresní podprsenky - pohodlné a měkké, s košíčky s vyjímatelnými vycpávkami z pěnového materiálu. Tento typ podprsenky připomíná krátký top, který velmi dobře padne na tělo. Tento funkční model je ideální pro trénink nízké až střední intenzity.

• Podprsenky bez kostic - podprsenky s velmi lehkou strukturou, příjemné na dotek, vybavené širokými ramínky a zapínáním na háčky. Dobře fungují při tréninku vyšší intenzity.

• Podprsenky s profilovanými košíčky – mají za úkol podepřít každé prso zvlášť a další zpevnění zajišťují nastavitelná ramínka, široký pásek pod poprsím a silná spona.

Dámské sportovní podprsenky jsou speciální kategorií produktů v našem sortimentu. Kombinace vynikajícího střihu s imobilizačními vlastnostmi je klíčem k tomu, abyste se při aktivitě cítili jistě a pohodlně.

Zveme vás, abyste se seznámili s detaily nabídky, včetně dámských sportovních podprsenek.


Podprsenky pod tričko Podprsenky bez kostic Tvarující podprsenky Podprsenky se zmenšujícím efektem Sportovní podprsenka Podprsenky s kosticemi Neviditelné & bezešvé Výhodná balení 

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Internet worldSwedish Fasion

O Cellbes

Zákaznický servis

  • 498 508 666

  • Zákaznický servis Cellbes,
    Na Brně 2065
    502 99 Hradec Králové

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.