Filtr

0

Kartou

Kartou

Platba platební kartou

Přijímáme platební karty Visa a MasterCard.


Způsob platby platební kartou můžete využít při nákupu v našem e-shopu www.cellbes.cz, nevztahuje se na telefonické ani písemné objednávky.


Po potvrzení objednávky a její celkové hodnoty budete přesměrováni na zabezpečenou stránku pro dokončení platby. Výše transakce při platbě kartou na zabezpečených stránkách bude na stejnou, případně i nižší částku než je hodnota objednávky, a to podle aktuálně dostupného zboží v daném okamžiku. Po úspěšně provedené autorizaci této platby bude na Vašem účtu tato částka ihned rezervována a obdržíte od nás e-mailem potvrzení celé objednávky. Teprve až po odeslání zboží z našeho skladu bude odečtena celková částka za objednané zboží z Vašeho bankovního účtu. V případě odstoupení od kupní smlouvy Vám budou peníze vráceny automaticky na účet, ze kterého byla platba provedena.


Transakce uskutečněné platebními kartami jsou zabezpečeny řešením Secure Socket Layer (SSL), tzn. že informace a údaje o platební kartě jsou šifrované a nelze je číst neoprávněnými osobami. Náš platební zprostředkovatel DIBS Payment Services AB, zpracuje transakci platební kartou v souladu s mezinárodními bezpečnostními normami PCI DSS.

Poštovné a balné činí v případě platby platební kartou 0 Kč, pokud objednáte nad 2500 Kč. Pokud je hodnota objednávky nižší, platíte poštovné a balné 89 Kč při využití přepravce Česká pošta - Balík Na poštu, v případě kurýrní služby PPL 99 Kč.


Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.