V obchodě s potravinami v Brastadu

Již po devatenácté se Cellbes vydává na turné po Švédsku s kampaní #myjsmecellbes, ve které necháváme obyčejné ženy, aby si vyzkoušely roli modelek. Tentokrát byly v centru pozornosti džíny a my jsme přistáli v Brastadu nedaleko Lysekilu.


Naše modelky Ebba (23 let), Camilla (50), Eivor (92), Helene (42) a Andrine (39) - všechny žijí v Lysekilu a okolí, ale dnes si vezmou volno ze svého normálního života, aby se staly modelkami pro Cellbes. A jako přehlídkové molo bude sloužit obchod s potravinami.


”Byla jsem opravdu nervózní, když jsem slyšela, že se to bude také natáčet. Ale mým životním mottem je snažit se brát život tak, jak přichází. Hakuna matata!” říká Veronika a usměje se.


Byl to den plný barev, radosti… a řekněte sýýýýr! Naše modelky musely vydržet s energií jak na focení, tak i na natáčení reklamy. Musely se poflakovat, pobíhat, výskat, smát se… a dělaly to rády. Když si nakonec odložily šaty a odlíčily se, sešlo se pět unavených, ale velmi šťastných žen.


“Snažím se dělat jen věci, které mi přinášejí radost, jako jsou slané koupele nebo třeba whisky. A tohle byla taková zábava! Holky jsou úžasné!” říká Eivor, 92 let.

Cellbes

Andrine Ärlsjö

Věk: 39 let // Velikost: 38 // Jaká je vaše práce? Jsem inženýrka přes kalkulace v jedné stavební firmě. // Životní motto? Užívej si života, žij tady a teď. // Co vám zpříjemní každodenní život? Mít v životě rovnováhu. Udělat si čas, abyste mohli trávit čas s rodinou. // Co je důležité při nákupu džín? Měly by být pohodlné a skvěle sedět na mém těle. Líbí se mi model, který má nízký pas a je strečový.

Camilla Lind

Věk: 50 let // Velikost: 40-42 // Jaká je vaše práce? Kadeřnice ve vlastním salonu, ale také lektorka kadeřnictví a domácího stylingu. // Životní motto? Pokud z nějakého důvodu spadnete na ústa, znovu se postavte na nohy. A neposlouchejte ty, kteří říkají, že to nejde. // Co vám zpříjemní každodenní život? Něco jednoduchého, co může udělat den dokonalým. Vyvezete se třeba lodí na nějaké pěkné místo a dáte si nějaké dobré jídlo a pití. Nebo když se v zimě koupu u Apelviku. To je nádhera. // Co je důležité při nákupu džín? Vybrat dobře padnoucí s ne příliš nízkým pasem.

Cellbes
Cellbes

Ebba Löfving

Věk: 23 let // Velikost: ta nejmenší ve většině případů, 34-38 vrchní díl a 36 spodní díl // Co děláte přes den? Pracuju na čerpací stanici, trénuju a udržuju se v kondici a snažím se rozjet svou hudební kariéru. // Životní motto? Dejte všemu šanci, odvažte se a nebojte se výzev. // Co vám zpříjemní každodenní život? Udělat něco spontánního. Jít na pěkné místo s dobrou společností a vychutnat si dobré jídlo. Nebo strávit večer u někoho doma a dát si s ním večeři. Být s přáteli a rodinou.

Eivor

Věk: 92 let // Velikost: 36/38 // Co děláte přes den? Vařím dobrá jídla, chodím pěšky a plavu v Kallbadhuset téměř po celý rok. // Životní motto? Buďte pozitivní, zvídaví a zapálení! // Co vám zpříjemní každodenní život? Uvařte mi dobré jídlo. // Co je důležité při nákupu džín? Aby byly strečové.

Cellbes
Cellbes

Veronica Karlsson

Věk: 29 let // Velikost: 40 // Jaká je vaše práce? Jsem zdravotní sestra na psychiatrii. // Životní motto? Hakuna matata, které máme vytetovavné se svojí sestrou. // Co vám zpříjemní každodenní život? Vymýšlet program uprostřed týdne, jako je návštěva kina nebo hledat nová místa k procházkám. // Co je důležité při výběru džín? Abych se v nich cítila pohodlně. Aby měly vysoký pas a můj zadek v nich vypadal pěkně!

Helene Gran

Věk: 42 let // Velikost: 46/48 nebo až 52, závisí na značce // Jaká je vaše práce? Zdravotní sestra poskytující pečovatelské služby. // Životní motto? Pokud nic nevsadíte, nic nevyhrajete. // Co vám zpříjemní každodenní život? Být pozvána na večeři. Jak někam do restaurace, tak i doma. Vzhledem k tomu, že jsem téměř vždy v kuchyni já, přijde mi proto vzácné, když je jídlo na stole a já zatím můžu dělat jiné věci. Naše 12letá dcera vaří sama již od svých 6 let a někdy vaří i tříchodová jídla. // Co je důležité při nákupu džín? Aby seděly pohodlně, a když se posadím, aby byly dostatečné dlouhé nohavice.

Cellbes

Před focením

V Lysekilu je časně ráno. Moře je šedé a vítr profukuje šaty. Uvnitř v Havsbadetu v Lysekilu panuje čilý ruch. Oblečení se napařuje a žehlí, musí se udělat poslední úpravy a zkontrolovat kamery. Především se ale chystají naše dnešní hlavní hrdinky.


Obchod s potravinami jako přehlídkové molo

Na stolech jsou štětečky, kulmy, pudry, tvářenky, oční stíny, ano vše, co byste mohli potřebovat, aby byly tyto už tak krásné ženy připraveny pro kameru. Střídají se v líčení a česání a o přestávkách si zkoušejí oblečení. Trocha kouzla od švadleny způsobí, že vše sedí jako ulité. Pak se přesunou do Brastadu. Právě v místní prodejně potravin se budou fotit a dokonce i natáčet reklamu.


V zákulisí

Ebba má džínové lacláče a pár naušnic v džínách, které stylista vyrobil. Má veselou náladu a je připravena na focení. Ebbina životní filozofie je ”Odvaž se a neboj se výzev” a právě teď se touto radou řídí tím, že se stala modelkou pro kampaň My jsme Cellbes. 


”Snažím se být vděčná za to, co v životě mám. Mám zdravé tělo, můžu dýchat čerstvý vzduch a mám kolem sebe lidi, kteří se o mě starají. A dnes jsem vděčná, že tohle všechno můžu zažít!”


Nesrovnávat a nechat se inspirovat ostatními

Andrine se snaží manipulovat s pytlem zeminy, zatímco ”žongluje” s trsem rajčat. Být modelkou je těžká práce! O přestávce si trochu povídáme o různých způsobech, jak posilovat ženské sebevědomí.


”Snažím se nesrovnávat s ostatními, ale nechávám ostatní, aby mě inspirovali. Miluji své tělo, protože je moje. A tak si myslím, že byste se měli řídit svým vlastním srdcem.”


Vsaďte & vyhrajte!

Helene poslouchala své srdce, když se přihlásila do konkurzu na My jsme Cellbes. Nebo to vlastně byla dcera, kdo si myslel, že by se měla přihlásit.


”Obvykle říkám, že když nic nevsadíte, nic nevyhrajete. A tentokrát jsem vyhrála!” říká Helene.  


Pěstovat sebevědomí považuje za obtížné, ale velmi důležité.


”Občas vedu vnitřní dialog sama se sebou, když si říkám, že jsem dobrá taková, jaká jsem. Občas ale potřebuju přesvědčit,” říká s jiskřičkou v očích.Chůze je dobrá věc

Camilla má ve vlasech natáčky, zelené oční stíny a přes den se trápí v příliš velkých botách. Takhle to ale chodí, když jste modelka.
”Žiju heslem ”většinu věcí dokážeš, pokud se nevzdáš”.”  


Pokud jde o sebevědomí, Camilla si myslí, že byste se měli soustředit na to, co je důležité. V jejím případě je to rodina, děti a vnoučata.
„Neměli byste trávit příliš mnoho času přemýšlením o tom, že tělo není dokonalé. Ale třeba z tréninku mám dobrý pocit. A chůze tak pročistí hlavu!”


Náš nejstarší účastník (vůbec) Eivor, 92, souhlasí s mladšími dámami.

”Nikdy se nesmíš vzdávat! To je ta nejlepší rada, kterou jsem v životě dostala. A měli byste být i nadále pozitivní, zvídaví a zajímat se o život!”


Nakonec jsou všechny postavy krásné

Den se chýlí ke konci. Šest unavených, ale šťastných žen ze sebe na několik hodin vydaly vše, a to jak před filmovou kamerou, tak před fotografem. Veronika shrnuje:


„Byl to fantastický den, fantastická zábava! Všichni jsme tak odlišní, ale opravdu jsme musely ukázat, že všechny postavy jsou krásné. Ráda bych si to zopakovala!”

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.