Uteliv i Liljeholmen

Je něco hezčího než krásné ženské postavy, které šíří sebeúctu a sílu? Milujeme všechny tvary a chceme ukázat, že naše oblečení je vyrobeno tak, aby sedělo všem druhům křivek. Proto necháváme naše kolekce předvádět obyčejné, krásné ženy – seznamte se s naším nejnovějším kvartetem modelek, které předvádějí jarní módu!

Cellbes

Izabelle Holm Mutumba

Věk: 28. Velikost: 48. Povolání: chůva u Nattis a kostýmní výtvarnice/švadlena. Já jsem třemi slovy: kreativní, oddaná a pečující. Moje nejhezčí část těla: moje výška a moje křivky. Životní motto: dělejte více toho, co vás činí šťastné.

Cellbes

Anna Ljungblad

Věk: 46. Velikost: 36/38. Profese: vychovatelka ve školce. Já jsem třemi slovy: pozitivní, ambiciózní a šťastná. Zájmy: přátelé a sport, ráda sportuji. Moje nejhezčí část těla: s proporcemi jsem docela spokojená, stejně jako s celkem.

Cellbes

Elisabeth Sandin

Věk: 52. Velikost: 38/40. Profese: letuška V čem jsem opravdu dobrá: užívat si života, cestovat, jíst a dobře se bavit. Moje nejhezčí část těla: líbí se mi moje vlasy, barva, velikost i objem!

Cellbes

Anna Zellman

Věk: 60. Velikost: 40 na spodní část těla, 44 na horní část těla. Profese: OSVČ. Já jsem třemi slovy: šťastná, starostlivá a odhodlaná. Moje nejhezčí část těla: moje oči. Životní motto: užívej si, směj se a vykašli se na principy.

Před focením

Naše focení proběhlo uprostřed nejchladnějšího prosince. Najít téma, které by v dobách covidu fungovalo s odstupem a maximální bezpečností, nebylo nejjednodušší, ale hanba tomu, kdo to vzdá. Dali jsme své moudré hlavy dohromady a našli jsme téma, které nám připadalo tak akorát – noční život v Liljeholmenu!

Připojte se k chladnému ránu v Liljeholmenu s nádechem jara s nádhernými barvami a spoustou smíchu!

V zákulisí

Je to již po 16., co Cellbes pořádá kampaň #myjsmecellbes po celém Švédsku. Tentokrát jsme byli v Liljeholmenu. Ve dvou velkých autobusech si profesionální stylisté jeden den povídají s našimi modelkami.


„Nikdy předtím jsem nebyla modelkou, takže je to něco úplně nového” říká Anna Z.

„Je to neuvěřitelně luxusní, přijít sem nudná, s červenýma očima, bledá a vidět, jak nás profesionální tým proměňuje v pohádkovou princeznu” dodává Elisabeth.

„Je to trochu sen, byla jsem tak šťastná, když si mě vybrali. Pro mě úžasné ukázat, že i my s trošku větší velikostí můžeme být modelky, že nemusíte být hubené a můžeme se i líbit” říká osmadvacetiletá Izabelle.

„Snem každé ženy je vidět se ve svém nejlepším já” říká Anna L.

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.