Tjejhelg i Västervik

Již po sedmnácté je čas na „#myjsmecellbes“. Koncept, kdy čtyři obyčejné ženy předvádějí naše oblečení jako modelky. Pro nás je to samozřejmostí. Milujeme ženské postavy bez ohledu na tvar a tak je to samozřejmě obyčejná žena, která by nás měla reprezentovat. Letos na podzim se seznámíte s Ramonou, Lillemor, Caroline a Emmy. Na to se těšíme!

Cellbes

Ramona Cipolloni

Věk: 37 let. Velikost: S/M. Moje nejhezčí část těla: pas. Já jsem třemi slovy: rebelka. Kdybych byla zvíře, byla bych: chameleon, mám rád rozmanitost.

Cellbes

Emmy Aldenfors

Věk: 29 let. Velikost: 36-38. Moje nejhezčí část těla: zadeček. Já jsem třemi slovy: hravá, odvážná a pečující. Kdybych byla zvíře, byla bych: lev, protože se starám o své blízké a ráda se nechávám hýčkat.

Cellbes

Caroline Sihngoin Kumbong

Věk: 32 let. Velikost: M/38. Moje nejhezčí část těla: horní část. Já jsem třemi slovy: krásná, statečná, flexibilní. Kdybych byla zvíře, byla bych: pes, protože miluji být mezi lidmi. Jsem ráda, když se zapojím do skupiny a podpořím své okolí.

Cellbes

Lillemor Lang

Věk: 30 let. Velikost: 44/46. Moje nejhezčí část těla: moje nohy, pokud si teď mohu vybrat jen jednu. Já jsem třemi slovy: okouzlující, přátelská a pestrá. Kdybych byla zvíře, byla bych: kočka. Půvabná, nezávislá a zlomyslná.


Před focením

Od roku 2017 máme v Cellbes pro naše kolekce obyčejné ženy jako modelky. Je to náš způsob, jak inspirovat a posílit ženské sebevědomí, protože ukazujeme, že naše oblečení padne všem ženám.


Tentokrát se fotí spodní prádlo. Navzdory časnému ránu je na zámku Gränsö u Västerviku, kde se bude natáčení konat, živo. Kvůli covidu proběhl casting digitálně, a proto je extra zábavné konečně potkat naše čtyři modelky: Lillemor 30 let, Ramona 37 let, Caroline 32 let a Emmy 29 let.


V plánu je nafotit ženy tak, aby situace představovala dámský víkend. Nejprve ukážeme trochu více každodenního spodního prádla a po obědě budeme natáčet večerní outfit. Místo pro focení je dokonale připravené. Když se velký krásný hotelový pokoj během pár hodin promění v kompletní fotoateliér s lampami a paravány, připomíná to mraveniště. Stůl zdobí pugét krásných růží, z koupelny testujeme zvlhčovač vzduchu, abychom získali správně zamlžené prostředí a na podlaze se povaluje hodně kabelů.

V zákulisí

Právě ve Västerviku, pod rozkvetlými magnóliemi, v prostředí připomínajícím středomořské prostředí, se čtyři ženy poprvé setkávají. Každá pochází z jiného světa a dnes si vzaly volno, aby se podrobily neobvyklému úkolu. Po dva dny budou modelkami Cellbes a budou předvádět naši podzimní módu - a spodní prádlo.


Je to napínavá atmosféra v časných ranních hodinách. Pokoj voní očekáváním a lakem na vlasy. Čtyři chichotající se, po ránu trochu unavené a bledé ženy sedí v řadě před čtyřmi zrcadly, než proměna začne. Před nimi tzv. přehlídka barev a make-upu, se kterou nyní začínají pracovat šikovní vizážisté.


„Vždy bylo mým největším snem stát se modelkou, ale myslela jsem si, že už jsem příliš stará. To je opravdu splněný sen” říká Caroline, matka tří dětí z Vaggerydu. Před 9 lety přišla z Kamerunu a každý den pracuje jako osobní trenérka a pomocná sestra.


Vzduch je plný vůně laku na nehty, laku na vlasy a rovné vlasy se proměňují v jemné, červené kadeře, které dokonale padnou Lillemore k obličeji.

„To je skvělé, z toho budu žít dlouho. Nikdy jsem nebyla tak rozmazlována” říká.


O pár hodin později se čtyři superkrásné ženy přesunou přes parkoviště, dolů k vodě k hotelovému pokoji, kde se má fotografovat. V jejich očích je vidět sebevědomí, které rozesměje každého, kdo je potká. Župany nechávají volně se pohybovat v jarním větru a jejich těla zdobí dokonale padnoucí spodní prádlo.


Když kamera o chvíli později zabliká na čtveřici žen, které se smíchem a chichotáním sebevědomě předvádějí spodní prádlo, je těžké uvěřit, že jde o obyčejné ženy, které každý den bojují s běžnými problémy. Myšlenky směřují spíše k ženám, které hrály v seriálu Sex ve městě, a po těle téměř přebíhá mráz z pocitu štěstí, dobré nálady a energie v místnosti.


To je přesně důvod, proč děláme #myjsmecellbes. Víme, že ženské postavy nejsou stejné, mají různé tvary.


To dělá ženské tělo krásným. Právě na obyčejných ženách by naše oblečení mělo sedět a právě na obyčejných postavách vypadá nejlépe.

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.