Tanec ve Folkets Parku v Gävle

„Snažím se sama sobě říkat hezké věci. Vede to k přijetí.“ Johanna Gunnarssonová, modelka na jeden den pro #myjsmecellbes


Nad tanečním parketem se jako mlha vznáší kouř. Stěny zdobí rozvěšené zlaté girlandy. Komparzisté vypadají skvěle, ale nejvíce září naše modelky pro kampaň #myjsmecellbes ve svých šatech.


Přišli jsme si zatancovat do Gävle. Dnešní fotografování probíhá v kulturním domě Estraden. Kampaň „My jsme Cellbes“ probíhá už podvacáté. A našimi hvězdami byly modelky Johanna Sjöbergová, Louise Askebroová a Johanna Gunnarssonová.

Cellbes

Johanna Gunnarssonová

Věk: 31 // Velikost: XL

Styl pro každodenní příležitosti? Džíny a klasická trička nebo šaty a punčocháče. 


Co nejraději nosíš na jaře? Šaty. 


Jak vypadají tvoje dny? Pracuju jako učitelka předškoláků a mimo to trávím čas s rodinou. 


Zájmy? Ráda maluju, vařím a užívám si domácí pohodu.


Popiš sama sebe třemi slovy! Upovídaná, pečující, umanutá.


Jak zní nejlepší rada, kterou ti někdo dal? Co na tom za sto let bude záležet?


Máš nějaké životní heslo? Bude na tom záležet za sto let?


Jak to děláš, abys milovala sama sebe a své tělo, máš nějaký recept? Často se na sebe dívám do zrcadla a nevyhýbám se ani místům, kvůli kterým mám trochu komplex. Hezky se oblékám a pečuju o svůj vzhled. Říkám sama sobě hezké věci. 


Oblíbený recept?  Čerstvé jarní závitky.


Knižní tip? Všechno od Larse Keplera.


Tip na film nebo seriál? Emily v Paříži.


Co je pro tebe luxus všedního dne? Vyspat se až do rána, aniž by mě vzbudil syn, a do nového dne vkročit se šálkem kávy. 


Co tě napadne, když se řekne „šaty“? Pátek. V pátek vždycky nosím do práce šaty. 


Co tě napadne, když se řekne „život“?  Zažít toho co nejvíc.  


Co tě napadne, když se řekne „štěstí“? Harmonie.

Cellbes

Louise Askebroová

Věk: 39 let // Velikost: 38

Styl pro každodenní příležitosti? Nejčastěji džíny a svetr nebo šaty a punčocháče v nějaké úžasné barvě.


Co nejraději nosíš na jaře? Zrovna teď jsem si zamilovala zelený kabát a žlutou džínovou bundu.


Jak vypadají tvoje dny? Pracuju na úřadě práce v oblasti pracovní rehabilitace, rovnoprávnosti a násilí na pracovišti. Taky studuju sexuální poradenství.


Popiš sama sebe třemi slovy! Pečující, bláznivá a moudrá.


Jak zní nejlepší rada, kterou ti někdo dal? Jez bonbony, když na zkoušce píšeš test. Když člověka nenapadá odpověď, vezme si bonbon, chvíli přemýšlí, cucá sladkost a odpověď třeba přijde sama (nebo taky ne).


Máš nějaké životní heslo? Umřít s vědomím, že jsem žila SVŮJ život, hodně jsem se nasmála a lidé, které jsem měla ráda, si připadali důležití a milovaní.


Jak to děláš, abys milovala sama sebe a své tělo, máš nějaký recept? Soucit k sobě a humor dokážou zázraky. Když k sobě máme soucit, můžeme o sebe pečovat, nemít špatné svědomí a s humorem se můžeme na své nedostatky a chybičky dívat s odstupem.


Oblíbený recept? Skoro cokoli s halloumi! Mám na něm permanentní závislost už od roku 2006, kdy jsem žila na Kypru.


Tip na film nebo seriál? „Zločin“, „Most“ a další. Zbožňuju kvalitní krimisérie! Potom mě vždycky zahřeje u srdce „Snídaně u Tiffanyho“, protože mám moc ráda Audrey Hepburnovou.


Co je pro tebe luxus všedního dne? Čas. Na to, abych se mohla potkávat se všemi úžasnými lidmi, kteří se vyskytují v mém životě, ale taky čas pro sebe, který je zásadní k tomu, aby mi bylo dobře.


Co tě napadne, když se řekne „šaty“? Svoboda a smyslnost. Jako malá jsem šaty nesnášela a chtěla jsem nosit jen kalhoty (mámu jsem tím rozčilovala). V kalhotách jsem šla i na maturitní večírek a nosila je ještě dlouho po dvacítce. Potom jsem zjistila, že existuje spousta různých střihů a délek šatů, začala jsem je nosit víc a dneska je zbožňuju!


Co tě napadne, když se řekne „život“? Mnohotvárnost. Nikdy mě nepřestanou fascinovat všechny vrcholy a údolí. Jestli jsem jako malá věřila, že život bude jako Švédsko, tak dneska chápu, že život, to je jako procestovat celý svět. Člověk se ocitne v nějaké zemi, jejímž jazykem nemluví, a musí si najít způsob, jak komunikovat, aby se mohl posunout.


Co tě napadne, když se řekne „štěstí“? Tohle slovo ve mně žádné velké nadšení nebudí a na otázku ‚jsi šťastná‘ dost nerada odpovídám. Do jednoho dne se vejde spousta pocitů a někdy mezi nimi bývá i štěstí. Mnohem radši usiluju o to, abych se cítila sama se sebou v pohodě a žila svůj život v souladu s vlastními hodnotami.


Co tě napadne, když se řekne „postava/velikost“? Postava je součet našich genů, životního stylu a toho, co jsme prožili. To je přece nádhera, ne?

Cellbes

Johanna Sjöbergová

Věk: 34 // Velikost: 42/44 někdy až 46

Co nejraději nosíš na jaře?  Šaty, které víc odhalují nohy, nebo barevná trička.


Jak vypadají tvoje dny?  Studuju PR.


Zájmy? Padel, posilovna, golf, večeře s kamarády, společný čas s dcerou a trénuju juniorské družstvo ve floorbale.


Popiš sama sebe třemi slovy! Veselá, společenská, ambiciozní.


Jak zní nejlepší rada, kterou ti někdo dal? Kdo chce s vlky žíti, musí umět výti.


Máš nějaké životní heslo? Zní to trochu jako klišé, ale chovat se ke druhým tak, jak by si člověk přál, aby se oni chovali k němu.


Jak to děláš, abys milovala sama sebe a své tělo, máš nějaký recept? Chápu svoje tělo jako fantastický nástroj a jsem hrdá na to, že se můžu každý den aktivně podílet na životě svojí dcery.


Co je pro tebe luxus všedního dne? Obléknout si krásné šaty a jít do restaurace s milým kamarádem nebo kamarádkou.


Co tě napadne, když se řekne „šaty“? Šaty jsou pro mě radost, svoboda a způsob, jak zdůraznit svou ženskost.


Co tě napadne, když se řekne „život“? Život dává a bere a je moc krátký na to, abychom ho nenaplňovali tím, co nám dělá radost.


Co tě napadne, když se řekne „postava/velikost“? Podle mě je každé tělo krásné bez ohledu na velikost oblečení, a když vybereme to správné, můžeme vyzdvihnout svoje přednosti.

„Jeden z nejlepších dnů mého života!“


Naše modelky na jeden den, Johanna S. (34 let), Louise (39 let) a Johanna G. (31 let), bydlí v Gävle a okolí. Dnes si však vezmou od svých každodenních životů volno a stanou se modelkami Cellbes. A celý dnešní den se nesl ve znamení tance. 


„Ty šaty vypadají tak nádherně. Je opravdová pohoda, že když mi neseděly, stačilo sáhnout po větší velikosti. Jinak člověk často slyší: ‚větší velikost už nemáme‘. Já si každý pátek posiluju ego tím, že si obléknu šaty. Když se trochu hodím do gala, hned mám lepší sebevědomí,“ svěřuje se Johanna Gunnarssonová.

Oslavujte sebe i druhé

Hudba se opět rozezní a fotoaparát začne cvakat. Smysl pro rytmus není to hlavní. K tomu, aby se rozzářil pohled a zrůžověly tváře stačí radost z tance.


„Takovéhle chvíle mě dokážou povznést, když můžu oslavovat sama sebe. A druhé! Člověk musí být sám sobě nejlepším přítelem,“ radí Johanna Sjöbergová.

Louise Askebroová přikyvuje.


„Ano, největší hrdost jsem v životě zažívala, když jsem si zvolila sebe a stála si sama za sebou. Vztah k sobě a k těm, které milujeme, je to nejdůležitější, co máme,“ dodává.


Velikost oblečení & sebevědomí

Je načase vyměnit pozadí a naše krásky toho využijí k doplnění energie a tekutin. Bavíme se o sebevědomí.


„Člověk bude mít vždycky nějaké svoje paranoidní představy. Už jsem vážila o 40 kilo míň, ale stejně jsem ty strachy měla taky,“ svěřuje se Johanna Gunnarssonová.


Soucit se sebou a smysl pro humor pomáhají

Louise Askebro se přidává:


„Člověk potřebuje mít soucit sám se sebou a smysl pro humor. Když k sobě máme soucit, můžeme o sebe pečovat, nemít špatné svědomí a dívat se na své nedostatky a chybičky s humorem a odstupem. Člověk se musí umět zasmát, i když má špatný den.“


Nejlepší den!

Venku se už stmívá a tři unavené, ale nesmírně šťastné krásky jdou pověsit šaty zpátky na ramínko. Johanna Sjöbergová se usmívá celým tělem.


„Jsem na sebe tak pyšná, že jsem našla odvahu se přihlásit. A oni mě vybrali! Tohle je jeden z nejlepších dnů mého života!“

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.