Glamping i Sälen

Cellbes se již po 18. vydává na turné do Švédska s kampaní #myjsmecellbes, kde jsme nechali čtyři obyčejné ženy vyzkoušet si modeling. Tentokrát přistáváme v Lindvallenu v Sälenu.


Naše čtyři modelky Agneta 62, Malin 48, Jennie 25 a Elin 22 se zúčastnily digitálního castingu. Když slyšely, že byly vybrány, byly všechny překvapené – a velmi šťastné.


„Když jsem zjistila, že jsem jedna z vyvolených, byla jsem velmi překvapená, nemohla jsem uvěřit, že je to pravda. Byla by to legrace” říká Agneta.


Na ženy čekaly dva dny plné radosti, očekávání a inspirace. Plán na první den bylo fotografování modelek nahoře v horách. Druhý den nabídl scénky z horské chaty jako "snídaně na schodech", "grilování klobás", "lehký oběd" a "útulná atmosféra u ohně".

Cellbes

Malin Schulz

Věk: 48 let. Velikost: 38/40. Mám ráda své tělo, protože: je pružné, silné a trpělivé. Já jsem třemi slovy: šťastná, zvědavá, statečná. Nejlepší podzimní pohoda: oheň, hry a dobré červené víno. Dlouhé túry a kempování v horách.

Cellbes

Jennie Stenmark

Věk: 25 let. Velikost: 44. Mám ráda své tělo, protože: každý den mi dává život. Já jsem třemi slovy: energická, skromná, kreativní. Nejlepší podzimní pohoda: vyřezávání dýní, po nich večerní sledování filmu se zapálenými svíčkami.

Cellbes

Elin Mojanis

Věk: 22 let. Velikost: XS/S. Mám rád své tělo, protože: je moje a líbí se mi. Já jsem třemi slovy: laskavá, tvrdohlavá a zvědavá. Oblíbený recept: grilované losí maso s hranolky a omáčkou.

Cellbes

Agneta Larsson

Věk: 62 let. Velikost: 40-42. Já jsem třemi slovy: šťastná, pozitivní a pohodová. Nejlepší dobrodružství v přírodě: procházka k vodopádu Njureskär. Nejlepší podzimní pohoda: zalézt do křesla a zapálit oheň a spoustu svíček.

Před focením

Zatímco Agneta, Elin, Jennie a Malin byly nalíčené na focení, my jsme se připravovali nahoře. Rekvizity v podobě stanů a dalšího kempinkového vybavení byly vyneseny a připraveny ve fantastickém prostředí v horách!

V zákulisí

Je polovina června a hodiny právě odbily 5:30, když do hotelu v Lindvallenu dorazí čtyři unavené, ale velmi netrpělivé ženy. Jedna z žen je elektrikářka, další řidička autobusu, třetí učitelka jógy a čtvrtá je nákupčí a manažerka zákaznického servisu.


Agneta, která je denně řidičkou autobusu, je zvyklá začínat den brzy, ale ne tímto způsobem.


„Velmi se rozmazlíte, když si sednete a budou vás líčit a hýčkat. Ano, opravdu se budete cítít jako princezna” řekne a usměje se s jiskrou v očích.


Po hodinách úprav sedí modelky a celý tým v autech a jedou po klikatých cestách až na vrchol hory. Pocit je znatelně nervózní a plný očekávání; téměř ucítíte atmosféru, která je v autech.


Čtyři ženy se spolu s maskérkami ukrývají před větrem za skálou, aby byly do posledního okamžiku upravené, než bude čas pózovat před fotoaparátem. I když prší, vane vítr a slunce svítí na všechny čtyři ženy, je stále slyšet smích.


„Byl to velmi zvláštní pocit stát na vrcholku hory dokonale nalíčená a s upravenými vlasy. Není to něco, co bych normálně dělala, ale právě tehdy jsem měla pocit, že jsem trochu nepřekonatelná a opravdu potřebná. Stála jsen tam, pršelo, foukal vítr a byla zima, ale byla to velká legrace” říká 22letá Elin, která každý den pracuje jako elektrikářka.


„Milovala jsem každou minutu pózování v silném větru a lijáku na vrcholku hory. Možná to zní trochu bláznivě, ale miluji tvoření bez ohledu na to, co dělám, takže pomoc přírody při pózování a vytvoření skvělého obrazu bylo úžasné. Experimentování s větrem ve vlasech nebo deštěm na obličeji, abych získala cool pózy, probouzí k životu mé vnitřní umělecké ambice” říká Jennie, 25.


Je mokro a zima, ale po skončení dne se velmi spokojené modelky vracejí k autům.


„Myslím, že je super důležité být součástí této akce jako obyčejná žena. Fotografie vám zůstanou a vždy, když se cítíte špatně, můžete si připomenout tyto dny. Páni, tohle se mi opravdu povedlo" říká Malin, učitelka jógy a outdoorová nadšenkyně.


„Tolik jsem z této zkušenosti načerpala, uložím si ji ve svém srdci a oživím vzpomínku vždy, když si potřebuji připomenout, že jsem krásná taková, jaká jsem” uzavírá.

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.