Bad i Hudiksvall

Když se letos konalo velké focení ve vodě, teplota vody v okolí Hudiksvallu byla příliš nízká. Místem pro focení se proto staly Iggesundovy lázně.


Mysleli jsme si, že bude těžké uspět v hledání žen, které se dobrovolně chtějí postavit před kameru v plavkách. Nestalo se tak! Existuje mnohem více statečných žen, než si myslíte. A to asi také hodně vypovídá o době, ve které žijeme. Konečně jsme se začaly přijímat a milovat takové, jaké jsme. Ve všech velikostech, ve všech tvarech a v každém věku. Hurá na to říkáme! Mezi všemi uchazeči jsme vybrali 6 fantastických žen ve věku od 19 do 81 let, které jsme poznali během dne plného zážitků v lázních Iggesund, kde má své působiště i jedna z modelek Katarina.

Cellbes

Maja Wilkes

Profese: studentka. Zájmy: zpěv, tanec, divadlo, umění, make-up a móda. Moje nejlepší rada do života: předstírejte, že můžete, a dojdete daleko.

Cellbes

Katarina Rohdin

5 slov o mně: šťastná, energická, pečující, sebevědomá a flexibilní. Jsem opravdu dobrá v: účasti a vymýšlení různých akcí.

Cellbes

Ulrika Stjärna

Zájmy: cvičení, sport a oblečení. Skrytý talent na: šití a truhlářství (například zrekonstruovala byt), zpěv.

Cellbes

Helena Hjelm

Profese: dermatoložka. Moje nejlepší rada do života: starejte se o život, který je tady a teď. Buďte laskaví a pokorní. Nejlepší místo v Hälsinglandu: příroda kolem Dellensjöarna.

Cellbes

Krystyna Jedrzejewska

Profese: instruktorka fitness, rodinná vychovatelka. Jsem opravdu dobrá v: učení jazyků. Když vyhraju 10 milionů: postavím farmu, koupím si koně, auto a budu cestovat.

Cellbes

Hilja Lodén

Zájmy: tanec, kino, horká linka pro oběti zločinu a plavání. 5 slov o mně: šťastná, zvědavá, ochotná, moudrá a starostlivá.

V zákulisí

Byla postavena barevná kulisa a vchod do lázní byl proměněn v kosmetický salon. V tento den byly kladeny zvláštní požadavky na vlasy, make-up a oblečení, protože některé fotografie byly pořízeny pod vodou. Parta šťastných dětí se musela chovat jako komparz a měla pro sebe celý bazén, kde se mezi přestávkami na párky cákala. Zároveň se nedočkavý veselý personál lazebny seřadil a mezi panáky si dával kávu (no, asi byli také trochu zvědaví 😊). Opravdu zábavný den, který nám zajistil spoustu pěkných fotografií letošní plážové kolekce. Děkujeme za to milým ženám z Hälsinglandu, Iggesundovým lázním a všem talentovaným zaměstnancům!

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.