• Při nákupu nad 2500 Kč doprava zdarma.
 • Dámské velikosti 34–64, Pánské velikosti S–8XL
 • Country FlagCzech Republic (Cellbes.cz)
  Country FlagDenmark (Cellbes.dk)
  Country FlagEstonia (Cellbes.ee)
  Country FlagFinland (Cellbes.fi)
  Country FlagLatvia (Cellbes.lv)
  Country FlagNorway (Cellbes.no)
  Country FlagPoland (Cellbes.pl)
  Country FlagSlovakia (Cellbes.sk)
  Country FlagSweden (Cellbes.se)
  Jazyk
  Měna

Uložené položky

Načítají se vaše uložené položky...

Spolupráce

Spolupráce a partnerství

Amfori BSCI

Prostřednictvím platformy Amfori BSCI můžeme spolupracovat s dalšími společnostmi, abychom dosáhli lepší bezpečnosti a pracovního prostředí v továrnách, které používáme, což je velmi účinný způsob, jak dosáhnout zlepšení. Spolu s dalšími zákazníky dodavatelů, kteří jsou také členy Amfori BSCI, můžeme toho dosáhnout v mnohem větší míře než jako jednotlivá společnost. Více čtěte zde.


STICA, švédská textilní iniciativa pro opatření v oblasti klimatu
V rámci iniciativy STICA spolupracujeme s mnoha dalšími velkými společnostmi v oboru s klimatickými dopady, které mimo jiné způsobuje výroba textilu a doprava. Společně se učíme jeden od druhého a stanovujeme požadavky a pokyny, jak pracovat na měření a snižování naší klimatické stopy v celém hodnotovém řetězci. Změny a zlepšování mohou probíhat rychlejším tempem, když se společnosti, které se v klimatické práci nedostaly tak daleko, mohou učit od ostatních, kteří jsou o krok vpředu. Máme také větší šanci dosáhnout změny tím, že na dodavatele a přepravce budeme klást stejný typ požadavků. Přečtěte si více zde.


Chemicals Group, RISE
Cellbes je již řadu let členem skupiny Chemicals Group, což je síť provozovaná společností RISE. V rámci skupiny Chemicals Group spolupracuje na chemických problémech v textilním průmyslu více než 100 členských společností, aktérů výzkumu a úřadů. Skupina Chemicals Group rozšiřuje členské společnosti o nejnovější znalosti v oblasti chemických a environmentálních problémů a poskytuje praktické nástroje k prevenci přítomnosti nežádoucích chemikálií v textiliích. Přečtěte si více zde.


TEKO
Společnost Cellbes je již několik let průmyslovým členem společnosti TEKO, kde dostáváme průběžné aktualizace v oblasti udržitelnosti a legislativy. TEKO také pořádá semináře a webináře v oblasti udržitelnosti. Přečtěte si více zde.


CSR-Västsverige
CSR-Västsverige je největší švédskou meziodvětvovou sítí pro udržitelnost se členy v obchodním, akademickém, veřejném a myšlenkově orientovaném sektoru. Cellbes je jedním z 300 členů. Získáváme příležitost účastnit se zajímavých seminářů a vyměňovat si zkušenosti a znalosti s firmami a organizacemi i mimo naše odvětví. Přečtěte si více zde.


Textilimportörerna
Textilimportörerna je švédský svaz importérů textilu a obuvi. Zde dostáváme příležitost pro rady a školení týkající se označování textilií, chemikálií a sociální odpovědnosti. Více informací získáte zde.

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Zákaznický servis

 • 498 508 666
 • Zákaznický servis Cellbes,
  Na Brně 2065
  502 99 Hradec Králové

Sledujte nás

 • Dodáváme pouze v rámci ČR.
 • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
 • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách Cellbes cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies na stránkách Cellbes.Více informací