Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.

PODĚLTE SE O SVŮJ STYL A SOUTĚŽTE O
DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 3000 KČ!

Jak na to:

  • Podělte se o svůj styl na Instagramu tak, že označíte svou fotografii, na níž zachycujete některý z našich produktů, pomocí #myjsmecellbes.
  • Ujistěte se, že máte na Instagramu otevřený profil, abychom vaši fotku viděli.
  • Pokud se chcete soutěže zúčastnit, ale nemáte Instagram, můžete nám svůj snímek zaslat e-mailem na adresu shareyourstyle@cellbes.se
  • Pokud s námi sdílíte svou fotografii pomocí #myjsmecellbes nebo prostřednictvím e-mailu, udělujete svůj souhlas s tím, abychom vaši fotku směli používat k marketingovým účelům.

Chcete se na něco zeptat? Pošlete e-mail na shareyourstyle@cellbes.se

*Soutěž začíná vždy znovu s každým začátkem nového měsíce a vítěze z předchozího kola představíme na začátku následujícího měsíce prostřednictvím zprávy na Instagramu nebo e-mailu. Vítěze vybere porota složená ze zástupců společnosti Cellbes, jejíž rozhodnutí je nenapadnutelné. Dárkový poukaz není možné vyměnit za peníze. V každém kole soutěže vybereme ze všech účastníků z Polska, Lotyšska, České republiky, Estonska a Slovenska jednoho vítěze.