Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.

Cellbes
Na turné

Naše oblečení je určené pro každého! Proto chceme ukázat, jak vypadá na obyčejných fantastických ženách různého věku a křivek. Během našeho turné po švédských městečkách je navštěvujeme v místech, kde žijí, při jejich každodenním životě. Setkali jsme se se spoustou báječných žen, se spoustou úžasných osobností, které nás inspirovaly!

Návštěva kina v
Ystadu

Nakupovat produkty

Den před focením

Když jsme se chystali fotografovat bundy a kabáty podzimní sezony, padla volba na krásné švédské městečko Ystad. Objevili jsme dokonalé místo, které dýchá osobitým kouzlem – Biograf Scala, nejstarší dochované kino ve Švédsku!

Číst dál

Ze zákulisí

Výběr, které ženy budou po castingu pokračovat s naší kampaní, byl opravdu těžký a konkurence velká. Jako obvykle bylo naším cílem vyvážené zastoupení žen různého věku a křivek.

Číst dál

Ystadu

Ystad je první město, kde natáčíme náš nový seriál „Modelkou na jeden den“, kterým vás provázejí Hannah Widellová a Amanda Schulmanová. Nenechte si ujít premiéru – přihlaste se k odběru newsletteru na domovské stránce!