Filtr

0

Dobírka

Dobírka Česká pošta "DO RUKY"

Uvedete-li v objednávce číslo svého mobilního telefonu nebo email, dostanete oznámení o doručení zásilky na Vaši adresu formou sms nebo emailem. V případě neúspěšného pokusu o doručení najdete ve své poštovní schránce oznámení o uložení Vaší zásilky na poště.


Pokud objednáte nad 2500 Kč, pak v případě platby na dobírku ČP činí poštovné a balné 0 Kč, za dobírku zaplatíte 30 Kč. Pokud je hodnota objednávky nižší, platíte poštovné a balné 99 Kč + poplatek za dobírku 30 Kč.

Dobírka Česká pošta "Balík Na poštu"

Uvedete-li v objednávce číslo svého mobilního telefonu nebo email, dostanete oznámení o doručení zásilky na Vámi vybranou poštu formou sms nebo emailem.


Pokud objednáte nad 2500 Kč, pak v případě platby na dobírku ČP činí poštovné a balné 0 Kč, za dobírku zaplatíte 30 Kč. Pokud je hodnota objednávky nižší, platíte poštovné a balné 89 Kč + poplatek za dobírku 30 Kč.

Dobírka Česká pošta "Balíkovna

Uvedete-li v objednávce číslo svého mobilního telefonu nebo email, dostanete oznámení o doručení zásilky do Vámi vybrané Balíkovny formou sms nebo emailem.


Pokud objednáte nad 2500 Kč, pak v případě platby na dobírku ČP činí poštovné a balné 0 Kč, za dobírku zaplatíte 30 Kč. Pokud je hodnota objednávky nižší, platíte poštovné a balné 89 Kč + poplatek za dobírku 30 Kč.

Dobírka PPL

Obdržíte sms nebo email s informací o doručení zásilky na Vaši adresu.
V případě neúspěšného pokusu o doručení je zásilka uložena v depu PPL.
Nezapomeňte uvést číslo svého mobilního telefonu ve své objednávce.


Pokud objednáte nad 2500 Kč, pak v případě platby na dobírku PPL činí poštovné a balné 0 Kč, za dobírku zaplatíte 30 Kč. Pokud je hodnota objednávky nižší, platíte poštovné a balné 99 Kč + poplatek za dobírku 30 Kč.

Bezpečné doručení
Bezpečná platba
30 dní právo na vrácení

Nakupujte módu a oblečení od malých po velké velikosti online na Cellbes.

Bezpečné nakupování

Buďte v obraze

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte od nás informace o našich nejnovějších produktech, akcích a novinkách.

Sledujte nás

  • Dodáváme pouze v rámci ČR.
  • Doprava od 89 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč.
  • Zboží můžete do 30 dnů vrátit.