Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.
Šetrný k
přírodě
Triumph

Vrchní díl pyžama Climate Control

990 Kč

Pyžamové tričko Triumph s krátkými rukávy z nové série domácího oblečení Lounge Me Climate. Příjemné tričko ze super měkkého úpletu z materiálu lyocell Tencel®, který je prodyšný a ekologicky šetrný. Mírně vypasovaný střih s lemem výstřihu zdobeným transparentními proužky, postranními rozparky a delším spodním lemem vzadu. Délka od ramene cca 62 cm. Vyrobeno v souladu s normou Öko-Tex, 100% šetrnost k vaší pokožce.

Toto tričko obsahuje vlákno lyocell Tencel® vyrobené z obnovitelného rostlinného materiálu. Výrobní proces lyocellu představuje nízkou zátěž pro životní prostředí ve srovnání s bavlnou a konvenční viskózou. Proces výroby lyocellu využívá méně škodlivé chemikálie, které lze snadněji využít, a představuje uzavřený cyklus, kde se opětovně využívá 99,5 % všech látek. Lyocell společnosti Lenzing má obchodní název Tencel® a vyrábí se ze surovin s certifikátem FSC nebo PEFC, což znamená, že splňuje normy udržitelnosti.

Tričko má certifikaci podle norem Oeko-tex 100, což znamená, že splňuje vysoké požadavky zdravotní nezávadnosti, tedy neobsahuje chemikálie ve vyšších koncentracích, než povoluje seznam Oeko-tex. Produkt je kontrolován nezávislými testovacími institucemi.

Přidejte první komentář nebo dotaz!