Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.
Šetrný k
přírodě
Triumph

Pyžamové kalhoty Climate Control

1290 Kč

Pyžamové kalhoty Triumph z nové série domácího oblečení Lounge Me Climate. Super měkké úpletové kalhoty vyrobené z prodyšného a ekologického lyocellu Tencel®. Lehký vzdušný a sportovní model s neformálně elegantním vzhledem, díky němuž jsou tyto kalhoty ideální volbou pro příjemné chvíle doma. Ležérní střih s pohodlně širokým pružným pasem se zavazovací šňůrkou. Postranní kapsy a lemy kalhot se všitou gumou a vyšívané logo. Vnitřní délka nohavice cca 76 cm. Vyrobeno v souladu s normou Öko-Tex, 100% šetrnost k vaší pokožce.

Tyto kalhoty obsahují lyocell Tencel® vyrobený z obnovitelného rostlinného materiálu. Výrobní proces lyocellu představuje nízkou zátěž pro životní prostředí ve srovnání s bavlnou a konvenční viskózou. Proces výroby lyocellu využívá méně škodlivé chemikálie, které lze snadněji využít, a představuje uzavřený cyklus, kde se opětovně využívá 99,5 % všech látek. Lyocell společnosti Lenzing má obchodní název Tencel® a vyrábí se ze surovin s certifikátem FSC nebo PEFC, což znamená, že splňuje normy udržitelnosti.

Kalhoty mají certifikaci podle norem Oeko-tex 100, což znamená, že splňují vysoké požadavky zdravotní nezávadnosti, tedy neobsahují chemikálie ve vyšších koncentracích, než povoluje seznam Oeko-tex. Produkt je kontrolován nezávislými testovacími institucemi.

Přidejte první komentář nebo dotaz!