Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.
Triumph

Noční košile Climate Control

Vyprodáno

Krátká noční košile Triumph z nové série domácího oblečení Lounge Me Climate. Model s délkou po kolena, který je na omak hedvábně hebký díky jemnému úpletu z prodyšného materiálu z lyocellu Tencel® šetrného k životnímu prostředí. Tato lehká noční košile je navíc v teplejších obdobích příjemně chladivá. Pohodlný střih s lemem výstřihu zdobeným transparentními proužky, postranními rozparky a delším spodním lemem vzadu. Délka od ramene cca 90 cm. Vyrobeno v souladu s normou Öko-Tex, 100% šetrnost k vaší pokožce.

Tato noční košile obsahuje vlákno lyocell Tencel® vyrobené z obnovitelného rostlinného materiálu. Výrobní proces lyocellu představuje nízkou zátěž pro životní prostředí ve srovnání s bavlnou a konvenční viskózou. Proces výroby lyocellu využívá méně škodlivé chemikálie, které lze snadněji využít, a představuje uzavřený cyklus, kde se opětovně využívá 99,5 % všech látek. Lyocell společnosti Lenzing má obchodní název Tencel® a vyrábí se ze surovin s certifikátem FSC nebo PEFC, což znamená, že splňuje normy udržitelnosti.

Noční košile má certifikaci podle norem Oeko-tex 100, což znamená, že splňuje vysoké požadavky zdravotní nezávadnosti, tedy neobsahuje chemikálie ve vyšších koncentracích, než povoluje seznam Oeko-tex. Produkt je kontrolován nezávislými testovacími institucemi.

Komentář & dotaz