Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.
Cream

Džínové šaty z lyocellu Lussa

2899 Kč

Šaty Cream. Džínové šaty se neustále šplhají k horním příčkám žebříčku nejmódnějších a nejpříjemnějších kousků, které lze nyní nosit. Tyto šaty mají všechny detaily, které si tuto sezonu přejeme. Límeček s malým volánkem a široké rukávy s nádhernými detaily, jako je dekorativní výšivka a elegantní přestřižení. Zapínání na knoflíčky až do pasu s lichotivým přestřižením. Prsní záševky pro dobře padnoucí střih. Měkký a příjemný tkaný lyocell. U velikosti 36 délka vpředu od ramene cca 93 cm, vzadu cca 100 cm.

Tyto šaty obsahují vlákna lyocellu, který je vyroben z obnovitelného rostlinného materiálu. Výrobní proces lyocellu představuje nízkou zátěž pro životní prostředí ve srovnání s bavlnou a konvenční viskózou. Proces výroby lyocellu využívá méně škodlivé chemikálie, které lze snadněji využít, a představuje uzavřený cyklus, kde se opětovně využívá 99,5 % všech látek.

Komentář & dotaz