Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.
Triumph

Tvarující kalhotky Amourette Charm

Vyprodáno

Kalhotky Triumph s výrazně tvarujícím efektem z kolekce Modern Amourette Charm. Velmi pohodlné funkční kalhotky s vysoce tvarujícím efektem – při nošení se mohou zdát pevné a či dokonce těsné. Ideální pod přiléhavé oblečení.
Velmi pohodlný střih, vysoký pas se širokým páskem silikonu z vnitřní strany, aby kalhotky co nejlépe seděly. Zepředu i zezadu měkký tvarující tyl s krásnou květovanou krajkou. Na břiše a na zadní straně nohaviček klenutý 3D potisk, který tvaruje a pozvedává, ale nezařezává se. Ploché a elastické okraje nohaviček, vzadu uprostřed tvarující šev, měkká podšívka v rozkroku. Nabízíme i měkkou podprsenku ve stejném stylu: 611168.

Tvarovací kalhotky získaly certifikaci podle norem Oeko-tex 100, což znamená, že splňují vysoké požadavky na zdravotní nezávadnost, tedy neobsahují chemikálie ve vyšších koncentracích, než povoluje seznam Oeko-tex. Produkt je kontrolován nezávislými testovacími institucemi.

Přidejte první komentář nebo dotaz!