Zákaznický servis

po-pá 07-18
498 508 666

zakaznicky.servis@cellbes.cz

Zákaznický servis je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 7.00 a 18.00. Na všechny dotazy Vám ochotně a rády odpoví naše operátorky.

Na stránky zákaznického servisu.
CURA of Sweden

Zátěžová přikrývka 9kg Pearl

Vyprodáno

Zátěžová přikrývka o hmotnosti 9 kg od výrobce CURA® Of Sweden. CURA PEARL je méně teplá přikrývka s dobrou prodyšností. Tato přikrývka svou hmotností, tlakem a tím, jak obemkne tělo, působí příznivě na osoby, které trpí spánkovými problémy. Zátěžová přikrývka zlepšuje kvalitu spánku a způsobuje efekt podobný masáži, při němž se v těle uvolňují hormony, které způsobují, že se člověk cítí dobře a organismus se rychleji zklidní. Přikrývka rovněž zlepšuje vnímání těla a působí relaxačním účinkem. Tyto pozitivní pocity zlepšují spánek, díky němuž se cítíme více svěží a máme více energie.

Větší hmotnost přikrývky zajišťují skleněné kuličky a polyesterová náplň. Doporučujeme zvolit přikrývku, která odpovídá zhruba 10-15 % hmotnosti těla. Toto je pouze obecné doporučení a hmotnost, která vám bude nejlépe vyhovovat, je individuální. Nedoporučujeme pro děti do 2 let. Vyrobeno ze 100% bavlny. Náplň tvoří křemíkové kuličky a polyesterové vlákno. Praní na 60 °C. Rozměry 150x200 cm.

Přidejte první komentář nebo dotaz!